2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Świętochłowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik ochrony - Operator Monitoringu

Wynagrodzenie

4 242 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator Stacji Monitorowania Obiektów

lokalizacja: Świętochłowice ul. Chorzowska 109

Opis stanowiska:

  • obsługa systemów monitorowania

  • telefoniczna obsługa klientów

  • odbieranie i wysyłanie wiadomości mail

  • elektroniczny nadzór nad pracą pracowników ochrony

  • wykonywanie czynności proceduralnych związanych z otrzymaniem sygnałów alarmowych i technicznych chronionych obiektów

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

  • możliwa praca z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wymagania:

  • niekaralność

  • sprawna obsługa komputera

  • umiejętność pracy w zespole.

  • mile widziana wiedza techniczna z zakresu systemów kamer IP (CCTV), systemów alarmowych (SSWiN) systemów PPOŻ

Oferujemy:

  • pełne szkolenie stanowiskowe – doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu

  • praca zmianowa 24/12

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt tel. 8-8-3 -5-3-3 - 5-3-3 rekrutacja(at)top360.pl