2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Łódzkie
  5. Ochrona - Podkonice Duże
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik ochrony Podkonice Duże

Lokalizacja

Podkonice Duże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Sos sp. z o.o. ma pozycję lidera w branży z zakresu bezpieczeństwa oraz serwisu sprzątającego w całej Polsce.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Miejscowość: PODKONICE DUŻE

Oferujemy:

pracę od zaraz

terminowe wypłacanie wynagrodzenia, z odprowadzeniem pełnych składek ZUS

pracę w dynamicznym środowisku i miłym zespole

wsparcie koordynatora

niezbędne szkolenia stanowiskowe

premie uznaniowe

elastyczny grafik służb

Aplikuj, jeśli jesteś osobą:

Niekaraną [wymagamy zaświadczenia z sądu]

chcącą poszerzyć lub zdobyć doświadczenie zawodowe,

doświadczoną [mile widziane] ,

Zakres obowiązków:

monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,

monitorowanie ruchu towarowo-osobowego,

ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem,

prowadzenie dokumentacji służbowej,

dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Prosimy o przesłanie CV oraz zamieszczanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu

uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania,

żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa

zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail

na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane

osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów

trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Lokalizacja

Podkonice Duże,

Łódzkie

Łódzkie, Podkonice Duże
ID: 648909973