2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Zachodniopomorskie
  5. Ochrona - Police
  6. Ochrona - Księcia Bogusława X
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik ochrony Police z gr.niepełnosprawności

Lokalizacja

Police, Księcia Bogusława X

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Sos sp. z o.o. ma pozycję lidera w branży z zakresu bezpieczeństwa oraz serwisu sprzątającego w całej Polsce.

Poszukujemy:

PRACOWNIKA OCHRONY POLICE

mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • pracę od zaraz, na umowę o pracę

  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia, z odprowadzeniem pełnych składek ZUS

  • pracę w dynamicznym środowisku i miłym zespole

  • wsparcie koordynatora

  • niezbędne szkolenia stanowiskowe

  • premie uznaniowe

  • elastyczny grafik służb

Aplikuj, jeśli jesteś osobą:

  • Niekaraną [wymagamy zaświadczenia z sądu]

  • chcącą poszerzyć lub zdobyć doświadczenie zawodowe,

  • doświadczoną [mile widziane] ,

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,

  • monitorowanie ruchu towarowo-osobowego,

  • ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem,

  • prowadzenie dokumentacji służbowej,

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Prosimy o przesłanie CV oraz zamieszczanie w cv następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu

uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania,

żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa

zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail

na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane

osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów

trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Księcia Bogusława X
ID: 888135981