2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Poznań
  6. Ochrona - Jeżyce
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik ochrony - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Makropol Sp. z o.o.  firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku usług ochrony osób i mienia  poszukuje na stanowisko:

Pracownik ochrony

Miejsce pracy - Poznań

Wymagania:

  • ·  umiejętność pracy w grupie

  • ·  niekaralność

  • mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Obowiązki:

  • ·   kompleksowa ochrona obiektu

  • ·   dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • ·   przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • ·   szkolenie i wdrożenie w czynności na obiekcie

  • ·   umowę o pracę, umowę zlecenie

  • ·   długotrwałe zatrudnienie

  • ·   terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • ·   możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie obejmującego Pracowników, Współmałżonków/Partnerów oraz pełnoletnie dzieci.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 pod numerem telefonu 663 555 712.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 913610714