2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Pszczyna
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik ochrony - Pszczyna ul. Górnośląska

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Szukasz stabilnego zatrudnienia w ochronie osób i mienia? Oczekujesz satysfakcji z pracy? Jesteśmy dla Ciebie!

Miejsce pracy: Pszczyna ul. Górnośląska

Zakres obowiązków:

kontrola osób wchodzących oraz wjazdu i wyjazdu samochodów

ochrona obiektu

dbanie o bezpieczeństwo klientów

działania porządkowo-informacyjne

Wymagania konieczne:

niekaralność

odpowiedzialność

sprawna obsługa komputera

dyspozycyjność do pracy w systemie 24/48h - praca wg grafiku od poniedziałku do niedzieli

komunikatywna znajomość języka obcego - j. angielski

Oferujemy:

stałe zatrudnienie

terminowe wynagrodzenie

elastyczny grafik

bezpłatne umundurowanie

dofinansowanie do kursu KPOF

przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane proszone są o:

kontakt telefoniczny w godz. 8-15 pod nr tel. 51*****68, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 891611550