2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Wrocław
  6. Ochrona - Psie Pole
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik ochrony- Strażak

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Bezpieczeństwo innych leży w twoich rękach!

Pracuj jako: Pracownik ochrony- Strażak,

Miejsce pracy: ul. Mydlana, Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Kontrola bezpieczeństwa pożarowego,

  • Patrole obiektu,

  • Udzielanie pomocy przed medycznej,

  • Asysta przy pracach szczególnie niebezpiecznych,

  • Praca na posterunkach wejście/wyjście.

Oferujemy:

• Długofalową współpracę,

• Możliwość skorzystania z oferty: Multisport, Luxmed, PZU- na preferencyjnych warunkach.

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę- po okresie próbnym,

• Pracę w ciekawej branży,

• System pracy- do ustalenia (według grafiku).

Oczekujemy:

• Mile widziani strażacy OSP oraz w czynnej służbie PSP,

• Wysokiej kultury osobistej,

• Ukończonego kursu pierwszej pomocy,

• Prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego lub o wysyłanie aplikacji za pomocą portalu OLX.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 915400716