2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Siemianowice Śląskie
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik ochrony / Stróż

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Sar Recykling Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Stróż do pracy na terenie Zakładu Przetwarzania Odpadów w Siemianowicach Śląskich (Michałkowice).

Opis stanowiska:

§ pilnowanie obiektu w czasie postoju zakładu,

§ dbanie o czystość obiektu.

Wymagania:

§ komunikatywność,

§ pracowitość,

§ dyspozycyjność.

Oferujemy:

§ pracę w weekendy i święta w godzinach 6 - 18 i 18 - 6,

§ stabilne zatrudnienie,

§ atrakcyjne wynagrodzenie.

Wysyłając CV, proszę o przesłanie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie ze wzorem znajdującym się poniżej. Pod zgodą znajduje się obowiązek informacyjny wynikający z RODO.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sar Recykling Sp. z o.o., ul. Krasińskiego 29/9, 40-019 Katowice w celu rekrutacji na stanowisko „Stróż”. Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, poprzez wysyłanie maila ze swoim oświadczeniem na adres e-mail.

PROSZĘ DZWONIĆ W GODZINACH 8:00-14:00

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 912213594