2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Łódzkie
  5. Ochrona - Stryków
Dodane 25 kwietnia 2024

pracownik ochrony-Stryków Smolice

Lokalizacja

Stryków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jeśli jesteś osobą posiadając orzeczenie o niepełnosprawności masz doświadczenie w ochronie , to właśnie poszukujemy Ciebie.

Dołącz do nas a my zagwarantujemy ci pracę na stanowisku:

pracownik ochrony

Miejsce pracy: Stryków -Smolice

Główne zadania:

ochrona obiektu - kontrola towarowo-osobowa

rejestracja pojazdów

obsługa centrali p.poż

Wymagania: obsługa komputera

niekaralność

mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie

dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

umowa o prace

system pracy 24/48

miłą atmosferę pełne umundurowanie

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności .

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji przez portal OLX .

Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z siedzibą we Wrocławiu.

Lokalizacja

Stryków,

Łódzkie

Łódzkie, Stryków
ID: 914431520