2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Szczyrk
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony - Szczyrk

Lokalizacja

Szczyrk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Polski Holding Obronny sp. z o. o. jest Spółką Skarbu Państwa, nad którą uprawnienia właścicielskie sprawuje Minister Aktywów Państwowych. Polski Holding Obronny dostarcza usługi i rozwiązania sektorowi zbrojeniowemu, instytutom badawczym, bankom, przemysłowi, korporacjom i sektorowi komercyjnemu. Koncentrujemy się na bezpieczeństwie i technologiach bezpieczeństwa. Zapewniamy wszechstronne rozwiązania w zakresie ochrony fizycznej i technicznej obiektów. Realizujemy zadania ochrony fizycznej obszarów, obiektów i urządzeń podlegających obowiązkowej ochronie o szczególnym znaczeniu dla obronności, interesu gospodarczego państwa czy bezpieczeństwa publicznego.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nie wymagamy wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ochrona osób i mienia.

WYMAGANIA:

  • Obywatelstwo polskie;

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności;

  • Dobra sprawność psychofizyczna;

  • Spostrzegawczość i umiejętność szybkiego reagowania;

  • Uczciwość, lojalność oraz dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń;

  • Bonusy za polecenia pracownicze;

Kontakt pod nr telefonu: 66*******11

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją jest Polski Holding Obronny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-258) przy ul. Fort Wola 22 (KRS 0000027151). Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora znajdują się na stronie internetowej w zakładce Dane Osobowe.”

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Śląskie, Szczyrk
ID: 903777632