2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Poznań
  6. Ochrona - Winogrady
Justyna
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik ochrony - Szyperska 14, Poznań

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ever poszukuje pracownika na stanowisko Pracownika Ochrony / Pracownik Recepcji

Miejsce pracy: ul. Szyperska 14, Poznań.

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie kluczy,

  • Prowadzenie rejestru kluczy

  • Obsługa interesantów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 6:00-17:00

  • Umiejętnośc obsługi komputera ( e-mail, word )

  • Wymagany wpis na listę KPOF (Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej) – wymóg konieczny

  • Umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku oraz wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie oraz Stawkę godzinową 28,43 zł brutto.

  • Profesjonalne szkolenie w zakresie zasad ochrony.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Kartę multisport oraz pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

    Prosimy o dopisanie do przekazywanego CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 911200752