2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Małopolskie
  5. Ochrona - Trzebinia
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony w sklepie dyskontowym, Trzebinia OD ZARAZ!

Lokalizacja

Trzebinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zawdzięcza swoją światową pozycję lidera nie tylko innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ale przede wszystkim naszym niezwykle zaangażowanym pracownikom.

Opis oferty pracy

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY W SKLEPIE DYSKONTOWYM

Lokalizacja: TRZEBINIA

Twoje przyszłe zadania:

  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem,
  • prowadzenie dokumentacji służbowej.

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • zmiany 8-10h w systemie dziennym,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • płatne szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy,
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) od pierwszego dnia pracy,
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
  • dofinansowanie do karnetów sportowych.
Kwalifikacje
  • niekaralność,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mobilność,
  • status ucznia/studenta.
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

lub kontakt pod nr tel. 6-9-0-1-0-1-0-2-5

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Trzebinia
ID: 906643075