2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Wrocław
  6. Ochrona - Stare Miasto
Dodane 03 maja 2024

Pracownik Ochrony Wrocław - obiekt hotelowy

Wynagrodzenie

27,69 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu we Wrocławiu kandydatów do pracy

na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY – obiekt hotelowy

lokalizacja:

Wrocław - Stare Miasto

Wspieramy aktywizacje zawodową, dlatego nasze ogłoszenie kierowane jest także do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności oraz uczniów/studentów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • narzędzia potrzebne do pracy,

  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,

  • elastyczny grafik,

  • pełne umundurowanie.

Zadania:

  • zapewnienie niezawodnego funkcjonowania obiektu (obchody, praca na monitoringu),

  • kontrola ruchu osobowego,

  • przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych,

  • praca w 12h systemie zmianowym.

Wymagania:

  • niekaralność,

  • sumienność i punktualność,

  • dobra kondycja fizyczna,

  • znajomość obsługi komputera,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • pełnoletność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1

lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27

kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 789577533