2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Rybnik
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wynagrodzenie

4 242 - 4 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma ochroniarska  poszukuje osoby do pracy na stanowisko Pracownik Ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli masz chęci do pracy, jesteś sumienna, dokładna oraz posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to ta oferta jest dla Ciebie!

PRACA TYLKO DLA MĘŻCZYZN

MIEJSCE PRACY:

Rybnik ul. Lipowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

*Wykonywanie prac związanych z zapobieganiem kradzieży

*Przestrzeganie harmonogramu obchodów, kontroli aut oraz osób pieszych

*Obsługa niezbędnych narzędzi: monitoring

WYMAGANIA

*Orzeczenie o niepełnosprawności oraz możliwość pracy w porze nocnej

*Chęć do pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

*Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

*Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym 7:30-19:30, 19:30-7:30

*Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

OFERUJEMY

*Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

*Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

*Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

*Elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb pracowników,

*Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.

Jeśli jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności i poszukujesz stabilnej pracy na stanowisku Pracownika Ochrony, to zapraszamy do aplikowania! Wyślij swoje CV lub numer telefonu na adres email: rekrutacja(MAŁPA)bhpprotect.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem [73*******66]. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.

Firma ochroniarska Grupa Hoppe-Wartenberg dba o równość szans na rynku pracy i otwarcie rekrutuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zapewniamy równoprawność w procesie rekrutacji oraz profesjonalne wsparcie dla pracowników z różnymi potrzebami.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 913615038