2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Kędzierzyn-Koźle
  6. Praca za granicą - Blachownia Śląska
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik ocynkowni Magdeburg_BLISKO GRANICY !!

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

STAWKA od 11,50€ netto / h + dodatki za nadgodziny, niedziele i święta

Wymagania:

- osoba zmotywowana  i chętna do pracy

- mile widziane wykształcenie – średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe lub doświadczenie na produkcji Automotive lub w ocynkowni

- chęć do pracy

-podstawowa znajomość niemieckiego

 Obowiązki:

·  Mocowanie ocynkowanego materiału o   do belek poprzecznych za pomocą różnych urządzeń podnoszących,

· Obróbka końcowa, pakowanie i uruchomienie ocynkowanych towarów.

· Transport wewnętrzny towarów

-stosowanie się do zasad BHP

-praca na 2 zmiany

Zapewniamy:

-Legalną pracę na terenie Niemiec

-Zakwaterowanie na miejscu - nie ponosisz kosztów dojazdu codziennego do pracy

- Pracę na podstawie umowy o pracę

- Zwrot 50% kosztów dojazdu z PL do DE

- Możliwość ubezpieczenia również członków rodziny -

Zwroty podatków z Niemiec

- Możliwość wypłaty ZALICZEK - już po pierwszym przepracowanym tygodniu

- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin

- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

-ZAKWATEROWANIE: zorganizowane przez naszą agencję - w pełni umeblowane, ze sprzętami AGD, z dostępem do kuchni oraz Internetu. Koszt zakwaterowania 200 EUR/mc (lub proporcjonalnie do przemieszkanych dni)

- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld

- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech

- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji Z

AINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ WYSŁAĆ SWOJE CV.

Więcej szczegółów telefonicznie pon-pt 8-17.

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska
ID: 912201398