2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łuków
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany

Wynagrodzenie

6 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Ir-Bud Realizacje Sp. z o.o. jest doświadczoną firmą budowlaną, specjalizującą się w projektowaniu i budowie konstrukcji hydrotechnicznych, takich jak mola, kładki, wiaty, pomosty i inne. Nasze podejście oparte na zrównoważonym rozwoju oznacza tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko usprawniają dostępność zbiorników wodnych i rzek, ale także dbają o ekologię i estetykę otoczenia.

Aktualnie poszukujemy osoby, która w ambitny i zaangażowany sposób będzie realizować zadania powierzone przez kierownika budowy w trakcie realizacji projektów. Osoby, która dobrze odnajdzie się w zespole z orientacją na sukces i realizację założeń firmy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób o następujących umiejętnościach:

- podstawowa wiedza budowlana,

- podstawowa wiedza ciesielska,

- podstawowa wiedza elektryczna,

- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- wykonywanie prac budowlanych;

- obsługa elektronarzędzi;

Nasze wymagania:

- pracowitość;

- punktualność;

- chęć nauki;

- odpowiedzialność;

- uczciwość;

- umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

- zarobki uzależnione od umiejętności i zaangażowania,

- praca wyjazdowa,

- w trakcie wyjazdów służbowych zapewniamy nocleg,

- pracę przy realizacji ciekawych projektów,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- wzajemny szacunek,

- pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 900622763