2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Nowa Huta
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Natanek Nova Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Krakowie istniejąca od 1992 roku, zaliczana jest do grona najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw transportowych w Polsce. W związku z rozwojem i nowymi inwestycjami poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

(miejsce pracy: Kraków)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac ziemnych, takich jak kopanie, zasypywanie, wyrównywanie terenu

  • Budowa i montaż konstrukcji żelbetowych, stalowych, drewnianych

  • Wykonywanie prac murarskich, tynkarskich, elewacyjnych

  • Montaż instalacji sanitarnych, elektrycznych, grzewczych

  • Wykonywanie prac wykończeniowych, takich jak malowanie, tapetowanie, układanie glazury i terakoty

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży budowlanej min. 2 lata

  • Dyspozycyjność

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie na czas

  • Możliwość długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz na stronie lub o kontakt pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Natanek Nova Sp. z o.o. Sp. K. ul. Igołomska 60, 31-998 Kraków".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 910383665