2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Bogucice
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac związanych z ogólną budową budynków i obiektów budowlanych.

  • Pomoc przy przygotowywaniu terenu budowy, rozładunku materiałów oraz transportowaniu ich na miejsce przeznaczenia.

  • Wykonywanie prac związanych z murowaniem, tynkowaniem, kładzeniem posadzek, malowaniem.

  • Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych.

  • Prace porządkowe na placu budowy oraz utrzymanie porządku w pomieszczeniach budowlanych.

  • Pomoc przy załadunku i rozładunku materiałów budowlanych przy użyciu różnego rodzaju urządzeń.

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez kierownika budowy lub przełożonego.

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów obowiązujących na placu budowy.

Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego

  • Umiejętności obsługi podstawowego sprzętu budowlanego (młotek, piła, wiertarka)

  • Znajomość zasad BHP na placu budowy

  • Sprawność fizyczna i wytrzymałość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności budowlanych

  • Sumienność i dokładność w wykonywanych zadaniach

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym lub w weekendy

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Uprawnienia typu SEP, UDT, oraz prawo jazdy kategorii "B" i "C" będą dodatkowym atutem w procesie rekrutacji.

Więcej informacji pod numerem telefonu +48**********58 lub +48**********69

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911004322