2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Iława
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany - Brygadzista

Wynagrodzenie

26 - 27 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana "Kraweć Budownictwo" KB Sp. z o.o. poszukuje do naszego zespołu brygadzisty z doświadczeniem.

Jesteśmy firmą budowlaną z okolic Iławy – Kamień Duży.

Pracujemy głównie w tutejszych okolicach i na terenie województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Poszukujemy doświadczonego brygadzisty który pokieruje 2-4 osobową ekipą.

Zakres obowiązków:

·        Prawo jazdy kat. B;

·        doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;

·        kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów;

·        znajomość przepisów i zasad BHP;

(Mile widziane uprawnienia na ładowarkę)

Co zyskujesz, pracując z nami:

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·        stałą, stabilną pracę i wypłatę, która zależy również od Ciebie;

·        auto służbowe;

·        dodatki funkcyjne;

·        proste warunki wspólnej umowy – umowa o pracę;

·        pełne wsparcie sprzętowe i wykonawcze;

·        wypłatę do 10tego dnia każdego miesiąca;

·        pracę w zdrowej i przyjaznej ekipie;

·        ubezpieczenie;

·        ubrania robocze;

·        miejsce socjalne na terenie firmy

Jako nieustannie rozwijająca się firma zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę wśród sympatycznych ludzi w zespole!

Wysokość wynagrodzenia jest zależna od kwalifikacji.

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 53*******28 (Szymon)

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 913614222