2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany hakowy / sygnalista

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma CONWAY STF SP. K. zajmuje się specjalistycznymi technikami fundamentowania. Specjalizujemy się w technologii wbijanych pali prefabrykowanych. Na rynku polskim jesteśmy od 2010 roku.

Rekrutujemy na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany- hakowy/sygnalista

Opis stanowiska:

·       Prace ogólnobudowlane przy wbijaniu pali prefabrykowanych na terenie całej Polski;

·       Prowadzenie rozładunków pali prefabrykowanych na budowie;

·       Współpraca z operatorem maszyny palującej przy prowadzonych pracach;

·       Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z innymi członkami ekipy budowlanej;

·       Odpowiedzialność i dbałość o powierzone narzędzia, materiały i sprzęt;

·       Gotowość do nauki i doskonalenia swoich umiejętności budowlanych;

Wymagania:

·       Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku mile widziane;

·       Zachowywanie przepisów BHP i dbanie o bezpieczne warunki pracy na placu budowy;

·       Dyspozycyjność, zaangażowanie, dokładność, sumienność;

·       Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej;

·       Prawo jazdy kat. B;

·       Gotowość do podróży na terenie całej Polski;

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie;

·       Stabilne zatrudnienie;

·       Możliwość rozwoju zawodowego;

·       Dojazd i przyjazd na budowę;

·       Udział w realizacji ciekawych inwestycji;

·       Terminowe wynagrodzenie;

·       Miłą atmosferę;

Jesteśmy świadomi, że podstawą sukcesu jest zgrany zespół pracowników. Dlatego jesteśmy otwarci na ludzi utalentowanych w różnych dziedzinach budownictwa. Jeśli szukasz pracy w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, a jednocześnie jesteś uczciwą i rzetelną osobą to czekamy właśnie na Ciebie.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 911044685