2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lubań
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Ogólnobudowlany Hydraulik Elektryk

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogólny zakres obowiązków: - wykonywanie instalacji Elektrycznych w produkowanych kontenerach - usuwanie awarii -sprawdzanie instalacji w kontenerach

Wymagania:

- doświadczenie w pracach Elektrycznych

- dokładność w wykonywanych pracach

- dobra organizacja pracy

- komunikatywność

- rzetelność

Ogólny zakres obowiązków: Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji - stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Miejsce pracy: Pisarzowice ,k Lubań oraz LUBAŃ

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. lub kontakt Telefoniczny

Lokalizacja

Lubań,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubań
ID: 857120180