2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Oliwa
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Ogólnobudowlany / Konserwator

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Technik konserwator / Pracownik OGÓLNOBUDOWLANY

Miejsce pracy: GDAŃSK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie wykończeniowych prac remontowo-budowlanych,

  • wykonywanie prac serwisowych,

  • ewidencja zleceń, usług i rozliczeń materiałowych,

  • terminowe zgłaszanie zapotrzebowania na materiały,

  • odpowiedzialność za przekazane Pracownikowi materiały techniczne i narzędzia pracy,

  • raportowanie wykonywanych działań do przełożonego

WYMAGANIA:

  • znajomość technologii robót budowlanych: wykończeniowych, instalacyjnych

  • umiejętności organizacyjnych,

  • mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonych obowiązków.

  • umiejętność pracy z wymagającym Klientem, wysoka kultura osobista

  • umiejętność dobrej organizacji pracy, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, odpowiedzialność oraz terminowość

  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w pracy przy ambitnych, prestiżowych inwestycjach,

  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 885446355