2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Chojnice
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany/ ocieplenia/ OZE

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Firma Dom Bez Kosztów poszukuje

  • pracowników budowlanych do różnorodnych zadań związanych z ociepleniami,

  • budową domów

  • montażem fotowoltaiki, pomp ciepła

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę zatrudnienia,

  • Możliwość odbywania szkoleń i rozwoju zawodowego w zakresie OZE i nowoczesnych technologii w budynkach,

  • Pracę w pozytywnej atmosferze w młodym zespole budowlanym,

  • Pracę w firmie, która wykonuje swoje usługi na wysokim poziomie i cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów,

  • Rabaty na usługi firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy budowlanej (mile widziane w zakresie ociepleń, budowy domów lub montażu fotowoltaiki),

  • Zaangażowanie i staranność w wykonywaniu pracy,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego,

  • Odpowiedzialność i dbałość o jakość wykonywanych prac.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac budowlanych związanych z ociepleniami, budową domów oraz montażem fotowoltaiki,

  • Wsparcie zespołu budowlanego w realizacji projektów,

  • Zachowanie wysokich standardów jakości oraz przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 909717183