2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany/ pomocnik brukarza

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy pracownika ogólnobudowlanego/pomocnika brukarza.

-Jesteś odpowiedzialny i sumienny?

-Jesteś wolny od nałogów?

…to być może to właśnie Ciebie szukamy!

Dlaczego my?

BUD-LOG to zespół specjalizujący się w realizacji projektów drogowych. Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie aby poprawić komfort i dbać o zdrowie naszych pracowników. Ponadto doskonalimy komunikację wewnątrz firmy, aby praca była efektywna i przyjemna. Oferujemy stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Na jakim sprzęcie działamy:

-Kostkę układamy maszynowo układarkami samojezdnymi,

-Plantę rozciągamy maszynowo łatą 3D sterowaną tachimetrem,

-Krawężniki układamy za pomocą układarki podciśnieniowej aby odciążyć naszych pracowników i poprawić komfort i wydajność pracy.

Twoje zadania:

–Praca z zagęszczarką gruntu,

– Pomoc przy układaniu kostki brukowej i krawężników,

– Pomoc przy wykonywaniu docinek i obróbek wpustów i studni,

– Działanie zgodnie z standardami i procedurami firmy.

– Spełniasz kryteria wymienione na początku ogłoszenia,

– Masz prawo jazdy kategorii B,

– Jesteś zdyscyplinowany i potrafisz pracować w zespole.

Jeśli nie posiadasz jeszcze powyższych umiejętności to skontaktuj się z nami, jest możliwość przyuczenia dla osób chcących się rozwijać.

Co oferujemy?

– Umowę o pracę (na okres próbny umowa zlecenie),

– Możliwość rozwoju,

– Nowoczesne narzędzia odciążające i ułatwiające pracę,

– Możliwość zapewnienia zakwaterowania i transportu na miejsce budowy.

Większość naszych projektów realizujemy na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego, głównie w okolicach Olsztyna, ale zdarzają się także krótkoterminowe projekty w innych regionach północnej Polski.

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Rekrutacja – pomocnik”.

 lub kontakt telefoniczny

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913204122