2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Gutków
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany-prace ciesielskie, zbrojarskie i murarskie

Lokalizacja

Gutków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Polska firma działająca na rynku od kilkunastu lat, zajmująca się budową domów jednorodzinnych poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Ciechanów i okolice do 100 km

Wyjazdy z bazy: Gutków

Zadania:

·         Wykonywanie zbrojeń, montaż szalunków,

·         Prace murarskie, elewacyjne,

·         Prace na sprzęcie budowlanym: plotery tnące do drewna, wiązarki automatyczne, automaty CNC,

·         Praca przy budowie domków jednorodzinnych, budynków przemysłowych.

Wymagania:

·         Doświadczenie na budowie,

·         Wykształcenie zawodowe mile widziane,

·         Prawo jazdy kategorii B mile widziane,

·         Umiejętność czytania planów technicznych,

·         Zdolność do pracy powyżej 3m,

·         Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

·         Umowę o pracę,

·         Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,

·         Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości,

·         Transport z bazy na budowę i z powrotem,

·         Ubezpieczenie grupowe,

·         Możliwość uzyskania wykształcenia zawodowego Czeladnik/Mistrz,

·         Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BUDOWA” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Lokalizacja

Gutków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gutków
ID: 914374950