2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Łuków
Dodane 02 maja 2024

pracownik ogólnobudowlany - Zakłady Mięsne Łuków SA

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin oraz konserw mięsnych, poszukuje pracownika do działu remontowo-budowlanego na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany.

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie prac remontowo-budowlanych m. in: murowanie, tynkowanie, gipsowanie, układanie płytek, malowanie;
  • wykonywanie prac konserwatorskich;

·        wszelakie prace budowlane wskazane przez przełożonego;

·        utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

OCZEKIWANIA:

·        wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane);

·        prawo jazdy kat. B;

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane);

·        dyspozycyjność, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie.

OFERUJEMY:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·        solidne wynagrodzenie, zależne od posiadanych umiejętności;

·        stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w swojej branży;

·        możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń;

·        wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;

·        wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;

·        możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji;

·        przyjazną atmosferę pracy;

·        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych są Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 682329783