2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
UPS
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Operacyjny, Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

UPS Polska Sp. Z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

Pracownik Operacyjny

miejsce pracy: Rzeszów ul. Lubelska 50

 Główne zadania:

  • Kontakt z klientem zewnętrzym, wewnętrzym

  • Tworzenie zestawień na potrzeby kontroli terminowości

  • Administrowanie systemu obługi Dokumentow Zwrotnych

  • Generowanie raportów operacyjnych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • Znajomość programow operacyjnych

  • Umiejętnosć obsługi urządzeń biurowych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja pracy

  • Terminowe i poprawne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego

  • Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport)

Prosimy

o dopisanie poniższej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS

Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa,

moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z

przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r.

poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści

moich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909187305