2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Psie Pole
UPS
Dodane Dzisiaj o 13:18

Pracownik Operacyjny_Wrocław_1/2 etatu lub 1/1 etat

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

UPS Polska Sp. Z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

Pracownik Operacyjny

praca w godzinach: 06.00-10.00 1/2 etat, 10.00-18.00 lub 12.00 - 20.00 1/1 etat

miejsce pracy: Wrocław, Długowęka

Główne zadania:

-  Obsługa paczek niedoręczalnych w HC

-   Kontrola poprawności statusów

-   Telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami

- Bieżąca komunikacja z Kurierami na temat realizowanych przez nich usług

-   Procesowanie przesyłek w systemie E2DC

-   Zgłaszanie problemów z pracą Kurierów On Road do działu operacyjnego                                                                                                                                                                   Oczekiwania wobec kandydata:

- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

-   Dokładność i odpowiedzialność

-   Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego

  • Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport)

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS

Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa,

moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z

przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r.

poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści

moich danych oraz ich poprawiania.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 913938843