2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik/Operator magazynowy – nowy magazyn – praca od zaraz!

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Zadania:

  • Praca ze skanerem
  • Praca jako operator wózka widłowego – w przypadku posiadania uprawnień UDT
  • Rozładunek i załadunek asortymentu magazynu
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Kompletacja zamówień
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Przygotowanie paczek do wysyłki, etykietowanie, oklejanie produktów

Wymagania:

  • Mile widziane – posiadanie prawa jazdy lub uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany (6-14 i 14-22), od poniedziałku do piątku
  • Sumienność i rzetelność
  • Duża chęć i motywacja do pracy

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne od 4600 do 5100 zł brutto + premia kwartalna 300 zł brutto
  • Dofinansowanie posiłków i przekąsek – 100 zł miesięcznie
  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury firmy
  • Możliwość pracy w nowym i nowoczesnym magazynie z pełnym zapleczem socjalnym
  • Dobrze wyposażona kantyna (lodówki, mikrofale, automaty ze słodyczami i daniami obiadowymi), szafki śniadaniowe, duże patio dostępne dla pracowników na terenie zakładu pracy
  • Duży parking umożliwiający swobodne parkowanie
  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia – flota nowych wózków wyposażonych w kamery, możliwość zdobycia doświadczenia na wysokim składzie – regały o wysokości 11 m
  • Praca w miłej atmosferze
  • Opieka konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – tylko i wyłącznie dla osób chętnych
  • Do procesu rekrutacyjnego zapraszamy Panie i Panów z doświadczeniem lub bez doświadczenia w pracy na magazynie! Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 913871282