2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Rzepin
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik / Operator oczyszczalni w zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja

Rzepin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Lactalis to największa grupa mleczarska na świecie. Firma rodzinna założona w 1933 r. we Francji. Wysoka jakość, wyjątkowy smak produktów, rozpoznawalność światowych marek President i Galbani to elementy, które najbardziej wyróżniają Grupę Lactalis.

Do zakładu produkcyjnego Latteria Tinis Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik / Operator oczyszczalni

(miejsce pracy: RZEPIN, woj. lubuskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie procesów technologicznych

  • kontrola poprawności działania poszczególnych urządzeń z poziomu panelu operatorskiego

  • zgłaszanie i raportowanie wszelkich niezgodności oraz zaistniałych awarii

  • pobieranie próbek technologicznych i prowadzenie ewidencji wyników

  • obsługa urządzeń do odwadniania osadu

  • wykonywanie innych prac fizycznych na terenie oczyszczalni

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • min. wykształcenie zasadnicze zawodowe

  • dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • uczciwość, dyspozycyjność

  • zachowanie norm i standardów BHP oraz dbanie o porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

  • przyjazne środowisko pracy

  • możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę

  • spotkania integracyjne

  • świadczenia socjalne

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje, pozostałym kandydatom

dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji -zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Latteria Tinis Sp. z o.o. z siedzibą w Rzepinie przy ul. Elizy Orzeszkowej 44. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

85.000 PRACOWNIKÓW | 90 KRAJÓW | NAJWIĘKSZA GRUPA MLECZARSKA NA ŚWIECIE

Lokalizacja

Rzepin,

Lubuskie

Lubuskie, Rzepin
ID: 732970534