2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kutno
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Pakowania -Panele Drzwiowe- 1 zmiana

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

PRACOWNIK PRODUKCJI - Kutno ! WOLNE WEEKENDY!

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915), dla swojego klienta - producenta detali z miedzi, poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI.

Miejsce pracy:

  • Kutno, ul. Wschodnia

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc przy pakowaniu paneli drzwiowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Prace na 1 zmianę

  • Wolne weekendy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na produkcji – mile widziane.

  • Gotowość do pracy na 2 zmiany.

PRACA OD ZARAZ!

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 904844442