2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Ruda Śląska
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Personelu Porządkowego- Aquadrom Sp. z o.o.

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik Personelu Porządkowego - zmiana poranna, popołudniowa

Wymagania:

  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność, dobra organizacja pracy, rzetelność, solidność,

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność obsługi urządzeń sprzątających.

W przypadku przyjęcia do pracy koniecznym będzie przedstawienie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznej.

Zakres obowiązków:

Ręczne i maszynowe utrzymanie czystości powierzchni wewnątrz obiektu, w tym:

  • utrzymanie czystości w obiekcie,

  • obsługa maszyn czyszczących,

  • bieżące sprzątanie,

  • sprzątanie ogólnodostępnych łazienek i sanitariatów,

  • sprzątanie szatni, przebieralni i pryszniców,

  • czyszczenie ręczne i dezynfekcja podłóg.

Warunki pracy:

  • praca 6:00-14:00; 14:00-22:00; 12:00-20:00.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

  • pracę w nowoczesnym obiekcie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aquadrom Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Kłodnicka 95A na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aquadrom Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Kłodnicka 95A na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 677263273