2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódzkie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Porszewice
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik- Pomoc Kuchni

Wynagrodzenie

4 800 - 4 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Porszewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ośrodek Konferencyjno - Rekolekcyjny zatrudni osobę na stanowisko Pomoc Kuchni.

Zakres obowiązków: obieranie warzyw, pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, obsługa zmywarki, dbanie o porządek na kuchni oraz na stołówce, obsługa posiłków.

Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Lokalizacja: Porszewice 24C - konieczny dojazd własny

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie: 4800 zł brutto

Praca zmianowa, również w weekendy.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 60*******34

Lokalizacja

Porszewice,

Łódzkie

Łódzkie, Porszewice
ID: 911988268