2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Konotopa
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik pomocniczy obszaru napraw elektroniki

Lokalizacja

Konotopa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Lekkie prace fizyczne w obszarze serwisu elektroniki użytkowej.

  • Wprowadzanie danych do systemu, rejestrowanie rodzajów napraw.

  • Inne proste prace pomocnicze z użyciem narzędzi ręcznych, przepakowania.

  • Realizacja zadań zgodnie z instrukcjami, procedurami.

  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku zgodnie ze standardami.

  • Raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • Obsługa komputera

  • Sprawność manualna

  • Dobry wzrok i spostrzegawczość

  • Nie wymagamy doświadczenia

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę dla osób bez doświadczenia do przyuczenia

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w naprawie elektroniki użytkowej wiodącego producenta urządzeń RTV i AGD na świecie

  • Gruntowe szkolenie techniczne

  • Pracę w systemie 8-12 godzin dzienne wg możliwości (od poniedziałku do piątku - wolne weekendy)

  • Wynagrodzenie godzinowe 27,70 PLN brutto, czyli:

  • 20,01 PLN netto za godzinę (dotyczy osób, które ukończyły 26 lat i się nie uczą);

  • 22,37 PLN netto za godzinę (dotyczy osób, które nie ukończyły 26 lat i się nie uczą);

  • 27,70 PLN netto za godzinę (osoby uczące się na terenie Polski zaocznie w wieku do 26 lat)

Lokalizacja

Konotopa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konotopa
ID: 889534693