2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kartuzy
Emilia Baczewska
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik pomocniczy produkcji

Lokalizacja

Kartuzy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz stabilnego miejsca pracy w którym pracodawca Cię doceni? Dołącz do zespołu  i ciesz się stałym wynagrodzeniem, premiami, transportem pracowniczym, prezentami na święta i wieloma innymi benefitami.

Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie na dłuższy okres współpracy oraz rozwój i możliwości awansu na wyższe stanowiska. Praca w temperaturze pokojowej dla Pań i Panów - zacznij od zaraz, nie wymagamy od Ciebie doświadczenia.

lokalizacja: Banino, k. Gdańska

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą pracy? Aplikuj przez formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w 24h i opowiemy o szczegółach. Czekamy właśnie na Ciebie

oferujemy

  • pracę na pełen etat w temperaturze pokojowej - produkujemy lody, ale nie pracujesz w zimnie!
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z płatnym urlopem i zwolnieniem lekarskim)
  • wynagrodzenie podstawowe (płatne zawsze na czas) i STAŁE DODATKI do pensji za pracę w godzinach nocnych i weekendy
  • dodatkową premię po każdym miesiącu pracy do 12% miesięcznego wynagrodzenia
  • zakupy w sklepiku zakładowym - firmowe produkty (chemia, kosmetyki, produkty spożywcze) nawet do 70% tańsze niż w sklepach!
  • dodatkowe benefity, m.in. zniżki na zakupy, prezenty na święta i z innych okazji (kosmetyki, herbata, lody)
  • darmowy transport z i do pracy: z Kościerzyny, Sierakowic, Linii, Mirachowa, Miechucina, Kartuz, Żukowa, Gdańska i z miejscowości po drodze
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska

zadania

  • pakowanie lodów do kartonów (praca przy taśmie)
  • podawanie materiałów i opakowań na linie produkcyjne
  • podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych
  • prace porządkowe i organizacyjne na halach produkcyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej, w systemie 4-brygadowym
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych z próbkami nie starszymi niż 12 miesięcy lub chęci do wyrobienia badań (ZWRACAMY KOSZTY)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 911872402