2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Brzeziny
Jakub Gawroński
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownik pomocniczy produkcji |darmowy transport |rekrutacja wiosenna

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko Pracownika Produkcji w naszej firmie na sezon wiosenny!

Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu. Sezon wiosenny to czas pełen optymizmu i nowych możliwości, a my chcemy, abyście byli z nami w tym wyjątkowym okresie.

Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji, to zapraszamy do zapoznania się z dalszymi szczegółami ogłoszenia.

Przyłącz się do nas i wspólnie twórzmy wysokiej jakości produkty, które cieszą klientów w sezonie wiosennym!

Poznaj nas bliżej www.randstad.pl/bsh

oferujemy

  • stawka godzinowa 26 zł/ brutto
  • dodatkowo premia miesięczna do 500 zł
  • dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150 zł brutto) + dzień wolny do odbioru,
  • darmowy transport do pracy
  • pakiet benefitów (karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie),
  • opiekę wykwalifikowanego trenera oraz konsultanta Randstad na miejscu w fabryce,
  • bufet ze śniadaniami i obiadami (możliwość kupna posiłku na wynos),
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop),
  • program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin (język polski, ukraiński, rosyjski i angielski),
  • wydłużona przerwa (30 minut),
  • kawa/herbata w kącikach socjalnych.

zadania

  • montaż elementów do urządzeń AGD, np. uszczelki, śrubki, szuflady (również przy użyciu wkrętarki),
  • pakowanie gotowego produktu,
  • obsługa pras.

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • dyspozycyjności do pracy w soboty.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 909623181