2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Barczewo
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik pomocniczy przy produkcji szkła, bez doświadczenia.

Wynagrodzenie

26 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Barczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OTTO Work Force Solutions KRAZ: 393, jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do pracy jako:

Miejsce pracy: Barczewo

Umowa o pracę tymczasową.

Wymagane CV

Podstawowe zadania na stanowisku :

·        Pracę pomocnicę przy produkcji szkła,

·        kompletacja,

·        kontrola jakości,

·        pakowanie szyb do pojemników,

·        dbałość o czystość i porządek na stanowisku prac,

·        wymiar czasu pracy - 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Oczekiwania wobec kandydatów:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

·        Wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego,

·        Nakierowanie na wysoki standard jakości pracy

·        Sprawność fizyczna,

·        Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

·        umowę o pracę tymczasową

·        stawkę 26,0 zł brutto/godz.

·        możliwość pracować nadgodziny

·        premie za wydajność

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060-595, NIP 5262577-364, Regon 017408-819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Lokalizacja

Barczewo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Barczewo
ID: 909125593