2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Tychy
Maspex
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik portierni

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół. A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja ruchu samochodowego w systemach komputerowych,
  • kontrola ruchu osób wchodzących i wychodzących z terenu zakładu,
  • kontrolowanie ruchu pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających na teren obiektu,
  • wydawanie kluczy osobom uprawnionym,
  • wydawanie przepustek,
  • monitorowanie obiektów.

Nasze wymagania

  • jesteś pracowity oraz rzetelne wykonujesz swoje obowiązki,
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym/równoważnym,
  • posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera.

Mile widziane: doświadczenie na analogicznym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w firmie która jest liderem na rynku w swojej branży, w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenie z obsługi systemu,
  • dofinansowanie karty multisport, prywatna opieka zdrowotna,
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Tychy
ID: 912460583