2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Jasień
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik porządkowy

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku osoby zmywającej z drobnymi obowiązkami stanowiącymi pomoc na kuchni.

Oferujemy

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,

  • pewne wynagrodzenie,

  • elastyczny grafik przystosowany do indywidualnych potrzeb.

  • Miła atmosfera w młodym zespole,

  • możliwość rozwoju,

  • zniżki pracownicze i rodzinne :)

    Wymagamy tylko punktualności, rzetelności w wykonywaniu zadań i utrzymywaniu czystości :)

    Zakres obowiązków:

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • polerowanie sztućców zmywanie talerzy, porcelany oraz pozostałych naczyń w restauracji

  • pomoc w drobnych pracach na kuchni

    Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania cv bądź podrzucenia go osobiście do Bistro Polskie ul. Szczęśliwa 3, C.H. Auchan

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 864845456