2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podlaskie
  5. Sprzątanie - Białystok
  6. Sprzątanie - Skorupy
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik porządkowy - Białystok

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SAMSIC Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Porządkowego.

Lokalizacja: Białystok, Szosa Baranowicka 62C

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości w biurach

  • Utrzymanie czystości w części socjalnej

  • Mycie, zamiatanie podłóg

  • Wyrzucanie śmieci

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży cleaning'u

  • Obowiązkowość i rzetelność

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 27,70zł brutto/h

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-18:00 lub później

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Dział Rekrutacji skontaktuje się tylko z wybranymi osobami a numer podany w ogłoszeniu dostępny jest w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 914472527