2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Garwolin
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik porządkowy - Garwolin

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SAMSIC Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi outsorcingu wybranych procesów magazynowych, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Pracownika Porządkowego.

Lokalizacja: Garwolin, Trakt Lwowski 155

Opis stanowiska

  • utrzymanie czystości na terenie zakładu produkcyjnego

  • zamiatanie

  • sprzątanie toalet

 Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14 oraz 13-21

  • wynagrodzenia 28,20zł brutto/h

  • umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Dział Rekrutacji skontaktuje się tylko z wybranymi osoba

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 913667491