2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rzeczyce
Dodane 30 kwietnia 2024

pracownik porządkowy, praca, obsługa myjki, mycie hal,

Lokalizacja

Rzeczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Danish Farming Consultants Sp. z o.o.

ul. Piaskowa 16, Rzeczyce

44-164 Gliwice

poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik porządkowy

Obowiązki :

  • mycie budynków inwentarzowych za pomocą myjki wysokociśnieniowej

  • dezynfekcja budynków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szkolenie

  • świadczenia socjalne

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie

  • prywatna opieka medyczna

  • darmowy catering

Doświadczenie nie jest wymagane.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH DLA KANDYDATÓW DO PRACY 1) Administrator Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Danish Farming Consultants sp. z o.o., ul. Piaskowa 16, 44-164 Rzeczyce, NIP: 6311021786 2) Cele i podstawy przetwarzania danych osobowych Państwa dane osobowe będą przetwarzane: 1. W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22 kodeksu pracy i w zakresie: imienia, nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu do korespondencji, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (art.6 ust.1 pkt C RODO) 2. W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest zgoda (art.6 ust1 lit a RODO) 3) Odbiorcy danych Odbiorcami Pani/Pana danych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 4) Okres przechowywania danych Państwa dane osobowe, na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody, będą przechowywane przez okres pół roku. W przypadku niewyrażenia zgody dane przechowywane są wyłącznie do dnia zakończenia bieżącej rekrutacji. 5) Prawa osób, których dane są przetwarzane Mają Państwo: Prawo do dostępu do treści swoich danych; Prawo do sprostowania swoich danych; Prawo do ograniczenia przetwarzania swoich danych; Prawo do wniesienia sprzeciwu w odniesieniu do przetwarzania swoich danych; Prawo do przeniesienia danych; Prawo do usunięcia swoich danych (inaczej „prawo do bycia zapomnianym”), o ile ich przetwarzanie nie jest niezbędne dla korzystania z prawa do wolności wypowiedzi i informacji, dla wywiązania się z prawnego obowiązku lub realizacji zadania w interesie publicznym lub władzy publicznej, dla celów archiwalnych lub do ustalenia, obrony lub dochodzenia roszczeń; 6) Informacja dotycząca niezbędności podania danych osobowych Podanie danych osobowych w zakresie wymienionym w punkcie 2.1 jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne 7) Informacja o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji Administrator nie podejmuje decyzji w odniesieniu do Państwa danych w sposób zautomatyzowany, w tym nie poddaje Państwa danych profilowaniu. 8) Prawo wniesienia skargi - Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Rzeczyce,

Śląskie

Śląskie, Rzeczyce
ID: 730553870