2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Kostrzyn nad Odrą
Dział Rekrutacji Samsic Polska
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Porządkowy- praca w Niemczech 70 km od granicy

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą Samsic. Poszukujemy pracowników porządkowych do sprzątania największej fabryki samochodów elektrycznych w Europie, która znajduje się pod Berlinem.

Lokalizacja: Tesla Straße 1, 15537 Grünheide (Mark), Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie hali produkcyjnej, biura oraz pomieszczenia IT,

  • Sprzątanie toalet: mycie sanitariatów, dokładanie papieru i ręczników papierowych, mycie podłóg, mycie toalet,

  • Utrzymywanie w czystości jadalni oraz kantyny pracowniczej,

  • Raz w tygodniu sprzątanie przemysłowe maszyn i robotów,

  • Codzienna obsługa maszyn myjących.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: 6:00, 14:00, 22:00,

  • Gotowość do dojazdów do pracy we własnym zakresie,

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Systematyczność, dokładność i obowiązkowość.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 14€ brutto/h,

  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00,

  • Możliwość pracy w soboty- dla chętnych,

  • Pracę w oparciu polską o umowę zlecenie,

  • Obiad dla pracowników w cenie 4,5 €.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Dział Rekrutacji skontaktuje się tylko z wybranymi osobami a numer podany w ogłoszeniu dostępny jest w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Informujemy, że Administratorem danych jest SAMSIC Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Astrów 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz są przechowywane przez 2 lata od momentu aplikacji kandydata na dane stanowisko. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W celu skorzystania ze swoich praw wynikających z RODO, w tym w celu odwołania zgody, należy skontaktować się z Administratorem pod adresem poczty elektronicznej: kodo(at)samsic.pl. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 911965388