2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Złotów
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik porządkowy, utrzymania terenu wokół firmy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 301 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferta pracy dla: PRACOWNIKA PORZĄDKOWO-GOSPODARCZEGO w nowoczesnej firmie w okolicach Złotowa.

Główne Obowiązki:

  • Utrzymywanie czystości na terenie zakładu

  • Dbanie o estetyczny wygląd terenów zielonych, koszenie trawy i pielęgnacja

  • Odśnieżanie placów i dróg w sezonie zimowym

  • Opróżnianie koszy na śmieci

  • Wykonywanie bieżących prac porządkowych

Wymagania:

  • Wykonanie powierzonych obowiązków z należytą starannością

  • Dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt

  • Umiejętność obsługi narzędzi ogrodniczych, kosiarko-odśnieżarki

  • Mile widziane prawo jazdy kat. T.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w godzinach 6.00-14.00

  • Stabilnie rozwijającą się firmę, przyjazne środowisko pracy

Proces Rekrutacji:

  • Rozmowa kwalifikacyjna w biurze w Złotowie

  • Rozmowa bezpośrednio u pracodawcy

PRACA typowo męska.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie cv

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 909474197