2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Wola
Dodane 06 maja 2024

Pracownik porządkowy Warszawa-Wola

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szanowni Państwo,

Firma High Tech Sp. z o.o. poszukuje pracowników do utrzymania porządku i czystości w budynku Fabryka Norblina, zlokalizowanego przy ul. Żelaznej 51/53 w Warszawie (Wola).

Zakres obowiązków:

- utrzymanie porządku polegające na dbaniu o czystość na terenie Fabryki Norblina (hole, korytarze, wejścia, toalety, klatki schodowe, garaże podziemne oraz teren zewnętrzny),

- obsługa maszyn czyszczących,

- opróżnianie koszy na śmieci.

Praca zmianowa:

1. Rano 6:00 - 14:00 (8 godz.)

2. Dzień 14:00 - 22:00 (8 godz.)

2. Noc 22:00 - 6:00 (8 godz.)

Oczekujemy doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, odpowiedzialności, kultury osobistej, możliwości pracy w nocy i w weekendy.

Oferujemy pracę w najpopularniejszej nieruchomości w Warszawie, umowę o pracę po okresie próbnym, stałe wynagrodzenie, płatne nadgodziny, szkolenia z maszyn czyszczących.

Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń oraz kontaktu telefonicznego 79*******90.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 789727386