2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Bogucice
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik prac porządkowych - Katowice, ul. Ceglana

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Rekeep Polska, to firma otwarta na różnorodność. Poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku  PRACOWNIKA PRAC PORZĄDKOWYCH wewnątrz obiektu.

 Więcej informacji nt. warunków zatrudnienia uzyskasz dzwoniąc pod numer 66*******42

 Miejsce: Katowice, ul. Ceglana

Godziny pracy:  16:00-24:00

Zakres zadań:

  • utrzymanie czystości i porządku w obiekcie

  • dbałość o właściwy stan techniczny powierzonego sprzętu,

  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,

  • odpowiedzialnych,

  • zaangażowanych w pracę,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • terminowe wynagrodzenie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

 Administratorem Twoich danych osobowych będzie Rekeep Polska S. A.  z siedzibą w Łodzi przy ulicy Traktorowej 126/202, 91-204 Łódź. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu mailowego.  Administrator może przekazać Twoje dane osobowe do Spółki (Współadministratora),  z którą współtworzy Grupę Kapitałową Rekeep Polska S.A. Przetwarzanie  odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i dążenia do zawarcia z Tobą umowy o pracy lub innej umowy cywilno - prawnej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia  lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym. Pełne informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie internetowej www.rekeep.pl

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 910759335