2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Leroy Merlin
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik / pracownica działu stolarni - LEROY MERLIN - Poznań Serbska

Wynagrodzenie

4 600 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Kogo szukamy?

  • lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z klientem;

  • masz doświadczenie w pracach stolarskich przy wykorzystaniu piły wielkoformatowej i innych narzędzi;

  • umiesz czytać rysunek techniczny;

  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów w zakresie zamówień materiałów docinanych na wymiar (m.in. wycinanie formatek z materiałów drewnianych przy użyciu piły wielkoformatowej i wyrzynarki);

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;

  • współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;

  • dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.

Co zyskasz dołączając do Ekipy?

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 913606195