2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chorzów
Katarzyna
Dodane 03 maja 2024

Pracownik/Pracowniczka sklepu (orzeczenie)

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SZUKASZ PRACY, WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI! (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej)

   Pracownik/ Pracowniczka sklepu

(Chorzów/ ŚLĄSKIE)

W RAMACH WSPÓŁPRACY OTRZYMASZ:

  • możliwość udziału w projektach, gdzie przedstawimy Ci sprawdzone oferty pracy,

  • indywidualną sesję z doradcą zawodowym, z którym zaplanujesz swoją ścieżkę kariery,

  • profesjonalne konsultacje Twojego CV,

  • wsparcie specjalisty, który przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej,

  • określenie indywidualnej strategii rozwoju Twojego potencjału zawodowego.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej),

  • nie pracujesz i zamieszkujesz teren województwa śląskiego,

  • jesteś osobą komunikatywną,

  • umiesz pracować w zespole,

  • jesteś gotowy/a do pracy zmianowej

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów,

  • wykładanie towaru,

  • obsługa kasy fiskalnej

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV!

Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI na rynku pracy, prezentowana oferta jest skierowana w szczególności do osób wywodzących się z tej grupy.

Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej  z rekruterem / rekruterką.

Projekt Aktywuj Pracę jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia: 947

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 914617986