2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dodane 10 maja 2024

Pracownik Pralni

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przemysłowa pralnia wodna działająca od 2019, świadcząca usługi dla hoteli i restauracji, zatrudni pracownika na stanowisko obsługi maszyn i urządzeń pralniczych.

Zainteresowane osoby zapraszamy przesłania CV przez OLX.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn piorących i suszących,

  • maglowanie i prasowanie, składanie, pakowanie.

Czego oczekujemy:

  • gotowości do długoletniej współpracy,

  • samodzielności i zaangażowania w pracę,

  • pozytywnego nastawienia do pracy w zespole,

  • tworzenia miłej atmosfery w zespole,

  • staranności i skrupulatności.

Warunki pracy:

  • miejsce pracy: Toruń, ul. Stanisława Szymańskiego 1B

  • okres próbny na umowie zlecenie, następnie możliwość przejścia na umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premia

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 676842617