2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nowy Tomyśl
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik pralni

Wynagrodzenie

1 000 - 2 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś osobą dynamiczną, pełną energii, która nie lubi nudy w pracy?

Pasujesz do naszego zespołu. :)

Zatrudnimy Cię, jeżeli tylko masz chęć do pracy, jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i otwartą na zdobycie nowego doświadczenia zawodowego.

Nie martw się tym, że nie masz doświadczenia - w trakcie zatrudnienia przygotujemy Cię do pracy i nauczymy wszystkich obowiązków.

Zatrudnienie na umowę zlecenie lub o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas.

Twoim obowiązkiem będzie obsługa pranie i prasowanie oraz obsługa pralek - nic trudnego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proste prace pomocnicze w przemysłowej pralni

  • Sortowanie, układanie oraz pakowanie upranych tekstyliów

  • Obsługa maszyn i prostych urządzeń na terenie pralni

  • Rozwieszanie tekstyliów

  • Kontrola jakości

Spróbuj, przyłącz się do nas!

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 912315218