2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kołczewo
Dodane 01 maja 2024

Pracownik pralni Kołczewo

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię 3 osoby do pracy w Pralni Oferta skierowana tylko do osób, które chcą podjąć pracę na stałe.

Obowiązki:

  • praca na różnych stanowiskach przy obsłudze maszyn pralniczych (przygotowywanie i sortowanie asortymentu do prania, obsługa pralek, suszarek, magla, składarki do ręczników, pakowanie i przygotowywanie asortymentu do transportu,

  • dbanie o porządek i czystość stanowiska pracy.

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność w sezonie letnim (1czerwiec-30wrzesień),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • punktualność, rzetelność, niezawodność,

  • brak alergii na środki chemiczne,

  • książeczka zdrowia.

Oferujemy:

  • praca w dniach od poniedziałku do piątku

  • W okresie 1 czerwiec-30wrzesień, oraz praca w systemie 2 zmianowym

  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę zlecenie (możliwość podpisania umowy o pracę po 6 miesiącach)

  • średnie wynagrodzenie 42 tys. zł. netto/ na rękę rocznie

  • pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,

  • pracę w miłej atmosferze i profesjonalnym zespole.

Benefity:

  • premie kwartalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy odległości pow. 25km,

  • komplet ubrań firmowych (koszulki i bluza z logo firmy).

Chętne osoby zapraszamy do wysyłania cv lub do kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Kołczewo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołczewo
ID: 828607617